Partnerzy

 

Ericpol Sp. z o.o.

Ericpol Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla telekomunikacji i M2M oraz przedsiębiorstw opierających swoją działalność na nowoczesnych technologiach. Spółka Ericpol powstała w 1991 r. w Łodzi. Obecnie nasze biura w Polsce znajdują się również w Krakowie i Warszawie. Centra produkcyjne za granicą mieszczą się na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji.

Od 20 lat dostarczamy rozwiązania teleinformatyczne, skutecznie konkurując na rynku międzynarodowym. Wspieramy realizację strategii biznesowych klientów koncentrujących się na dostarczaniu innowacyjnych technologii i satysfakcji z jej użytkowania milionom ludzi na całym świecie. W trakcie swojej działalności nawiązaliśmy długotrwałe relacje z globalnymi dostawcami i operatorami telekomunikacyjnymi. Dostarczamy rozwiązania i usługi dedykowane,zapewniamy usługi outsourcingu oraz wynajmu wysoko wykwalifikowanych zespołów inżynierskich. Zrealizowaliśmy ponad 630 kompleksowych długofalowych projektów w 70 krajach. Konkretnym świadectwem jakości naszych usług są Kluczowe Wskaźniki Osiągnięć (KPI – Key Performance Indicators) oraz wskaźniki time-to-market. Nasze kompetencje i odpowiedzialność sprawiają, że jesteśmy postrzegani jako godny zaufania i bezpieczny partner w interesach.

Program drEryk powstał z inicjatywy lekarzy i został zaprojektowany z myślą o personelu. Stworzony wspólnie przez specjalistów medycyny i informatyków przyczynia się do znacznego skrócenia czasu pracy personelu medycznego. drEryk jest w pełni dostosowany do wymogów prawnych stawianych przed świadczeniodawcami w zakresie sprawozdawczości oraz gromadzenia danych medycznych pacjentów.

Projekt ten powstał we współpracy firmy Ericpol Sp. z o.o. - producenta oprogramowania drEryk do kompleksowej obsługi placówek medycznych i firmy Eniteo - zajmującej się rejestracją domen, profesjonalnym i bezproblemowym hostingiem oraz projektowaniem stron www.

 


Oferta dla lekarzy specjalistów

Złóż zamówienie


 

Wybierz rodzaj pakietu