Pakiety

 

  pakiet
rozszerzony
pakiet
premium

Projekt graficzny strony

W przypadku pakietu premium Klient ma możliwość zamówienia indywidualnego projektu graficznego wg własnych wymagań. W ramach usługi Klient otrzymuje 1 projekt graficzny do którego można nanieść 5 poprawek.

szablon z naszej bazy
Samodzielna edycja treści (CMS)

Wszystkim naszym Klientom udostępniamy możliwość samodzielnej edycji treści. Dzięki edytorowi, który wyglądem zbliżony jest do popularnych programów edycji tekstu (np. Word), można modyfikować wszystkie podstrony serwisu.

Serwer i domena internetowa na rok

W ramach wykonania dla Państwa strony udostępniamy utrzymanie strony na naszych serwerach oraz domenę internetową (np. nazwa-firmy.pl, przedsiebiorstwo.eu, usluga-miasto.com) wybraną przez Klienta.

Pakiet serwerowy
HEX2
Pakiet serwerowy
HEX2
Moduł formularza kontaktowego dla Pacjentów w zakładce kontakt

Na stronie kontaktowej zamiast podawania adresu e-mail umieszczamy formularz dzięki czemu potencjalny Klient uzyskuj szybki kontakt z naszą przychodnią.

Responsywność

Strony responsywne, czyli takie strony internetowe, które same, niejako automatycznie, dostosowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane. Strona wyświetlana jest poprawnie na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety)

Certyfikat SSL

W związku z wprowadzeniem przepisów RODO wskazane jest aby na stronie która posiada formularz poprzez które można przesyłać dane osobowe wskazane jest aby wykupić certyfikat SSL, by korzystać z bezpiecznego połączenia.

Moduł formularza do zamawiania recept przez Internet

Podczas zamawiania recept za pomocą formularza online, dane wysyłane są na adres e-mail Przychodni. Dane nie są szyfrowane. Wdrożenie usługi zabezpieczenia przesyłania danych wymaga dodatkowej opłaty ustalonej indywidualnie.

Moduł formularza rejestracji pacjentów

Podczas rejestracji pacjentów za pomocą formularza online, dane wysyłane są na adres e-mail Przychodni. Dane nie są szyfrowane. Wdrożenie usługi zabezpieczenia przesyłania danych wymaga dodatkowej opłaty ustalonej indywidualnie.

Moduł formularza ankiety z mechanizmem statystycznym
Moduł szybkiej informacji od Pacjentów - sonda
Mapka Google na stronie

Trasa dojazdu do Przychodni

Moduł galerii

Galeria to szybki i łatwy sposób prezentowania większej liczby zdjęć na swojej stronie.

Moduł aktualności

Do strony może zostać podpięty moduł aktualności, dzięki czemu Przychodnia w łatwy sposób poinformuje swoich Pacjentów o zmianach w ofercie, adresie czy promocjach.

Strona zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania (zgłaszana do wyszukiwarki Google)

Strona zostaje zgłoszona do wyszukiwarki Google w dniu jej aktywacji pod głównym adresem. Jej pojawienie się w wyszukiwarce oraz jej pozycja zależy od zastosowanych form promocji przez Właściciela (pozycjonowanie). Wykonawca nie odpowiada za miejsce strony w wynikach wyszukiwania Google.

Statystyki strony - Google Analytics

Na stronie zostaną zainstalowane darmowe statystyki udostępniane przez Google. Otrzymają Państwo dane dostępowe do konta Google.

DrEryk

Zastrzegamy sobie prawa pojawienia się na stronie Klienta, baneru z logo: drEryk.

  Zamów Zamów

 

 


Oferta dla lekarzy specjalistów

Złóż zamówienie


 

Wybierz rodzaj pakietu